Akumulator / bateria BL-44JN do LG Ignite AS855 Connect 4G MS840 myTouch E739 P970

Nasza LG BL-44JN bateria do telefony przechodzą rygorystyczne testy kontroli jakości. Dlatego gwarantujemy nasze produkty na okres jednego roku .

  • Typ ogniwa: li-ion (Litowo-jonowa)
  • Napięcie: 3.7V
  • Kolor: czarny
  • Pojemność: 1540mAh

+ Niska cena: Podczas ustalania cen na znajdujące się w naszej ofercie BL-44JN baterie, zawsze staramy się dobierać możliwie jak najlepsze, dbając przy tym o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy różnego rodzaju promocje, dzięki którym dostępne LG baterie może nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach.

+ Wysokiej jakości: LAP BATERIE to LG BL-44JN akumulator wprost z linii produkcyjnej. Wszystkie nasze baterie pochodzą z zaawansowanych technologicznie fabryk i podlegają rygorystycznej kontroli jakości. Dzięki zastosowaniu wysoce wydajnych ogniw, akumulatory LAP-BATERIE cechują się długim czasem pracy oraz żywotnością.

+ Bezpieczne płatności: To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal. Transakcje są ubezpieczone ochroną kupujących Paypal.Informacje są chronione protokołem SSL przy użyciu klucza szyfrującego.

+ Ceny i koszty wysyłki: Koszty wysyłki są płatne od każdego zamówienia w wysokości wskazanej na stronie zamówienia. Koszty wysyłki mogą być różne w wypadku produktów o szczególnie dużych rozmiarach, ciężkich lub o dużej wartości. Koszty takie są podane na stronie zawierającej szczegółowe dane LG BL-44JN baterie dla każdego zamawianego przez Państwa produktu oraz na stronie zamówienia

LG BL-44JN battery

Ten wpis został opublikowany w kategorii LG bateria i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *