Akumulator / bateria AA-PBZN6PN BA43-00315A do Samsung NP350U2A NP350U2B Series

SAMSUNG AA-PBZN6PN battery

Nasza SAMSUNG AA-PBZN6PN bateria do laptopa przechodzą rygorystyczne testy kontroli jakości. Dlatego gwarantujemy nasze produkty na okres jednego roku .

Warto przeprowadzić trzy cykle całkowitego rozładowania i ponownego naładowania baterie. Po pierwsze, urządzenie warto ładować wyłączone. Po drugie, ładowanie powinniśmy zakończyć najpóźniej po godzinie od momentu całkowitego naładowania się baterii.(starając się przy tym nie dopuścić do obniżenia poziomu baterii poniżej 20%).

jeśli Twój rodzaj pracy nie pozwala Ci na prace pełnymi cyklami, raz- dwa razy na miesiąc wykonaj ponownie proces formatowania baterii / BATERIA do laptopa SAMSUNG AA-PBZN6PN i „odśwież” jej pamięć.

Pomimo wielu zabezpieczeń stosowanych w urządzeniach, nie należy trzymać długo telefonu/laptopul/tabletu podpiętego pod ładowarkę. Przedłużone ładowanie może doprowadzić do przegrzania i „spuchnięcia” baterii.

Pamiętajmy również o odłączeniu ładowarki od sieci, gdy z niej nie korzystamy. nie daj się zwariować, bateria / bateria do laptopa SAMSUNG AA-PBZN6PN jest od używania, jej częste wyciąganie i wkładanie może spowodować uszkodzenie obudowy notebooka.

jeśli nie chcesz używać baterii / bateria do laptopa SAMSUNG AA-PBZN6PN przez długi czas i wyjmujesz ją z notebooka dopilnuj aby była nalładowana do około 50 – 60 % – to pojemność jaką bateria najbardziej lubi dla długiego przechowywania poza laptopem.

Ten wpis został opublikowany w kategorii SAMSUNG bateria i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *